HUBAR
Łodzie motorowe
 
 

O firmie

Firma HUBAR funcjonuje na rynku od 2004 roku. Początkowo specjalizowała się w produkcji małogabarytowego sprzętu wodnego typu kajaki, kanoe, łódeczki wędkarskie, boje itp.

Z czasem w miarę rozwoju firmy i otworzeniu się na nowe rynki, oferta rozszerzyła się o budowę, remonty i modernizacje łodzi i kutrów wędkarskich. Początkowo Klientami firmy byli Armatorzy małych łodek rybackich do długości 8 m. Od 2009 roku oferta została rozszerzona o jednostki o długości 8 - 15 m, a następnie od 2013 roku o jednostki o długości 17 m.

W 2014 roku firma wkroczyła na rynek dociepleń i izolacji pianką PUR.

Rok 2016 przyniósł kolejne zmiany. Firma przeprowadziła się do własnej hali produkcyjno-magazynowej, wyposażonej w suwnice, maszyny i sprzęt pozwalający na całoroczną produkcję wyrobów wielkogabarytowych.

Obecnie klientami firmy są zarówno jednostki zindywidualizowane - pojedyncze zlecenia, jak i duże przedsiębiorstwa - kooperacja, podwykonawstwo.

Oferujemy miłą atmosferę, profesjonalną obsługę, dostępne ceny i wysokiej jakości wykonawstwo.

Zapraszamy do współpracy!


AKTUALNOŚCI

09 lipca 2016 r.

Zostaliśmy zaszczyceni zaproszeniem na obchody 70-lecia Straży Pożarnej w Duninowie, podczas których doszło do wręczenia sztandaru dla OSP Duninowo.

Firma HUBAR pragnąc przyczynić się do dalszego rozwoju jednostki, podarowała OSP Duninowo Łódź LW460 wraz z certyfikatami, za co otrzymaliśmy przepiękne Podziękowanie.

Podziękowanie

Jeszcze raz GRATULACJE !!!


 
 

Referencje

zobacz wszystkie
Sprawdź nasze referencje

Skontaktuj się z nami

+48 609 53 86 86

hubar@hubar.pl